Lokacija rada: Zagreb i okolica, Istra

Potreban veći broj kandidata.

Opis posla:

  • Izvođenje građevinskih radova u izgradnji stambenih, višestambenih objekata montaža i demontaža oplata betoniranje i zidanje postavljanje i vezivanje armature održavanje reda i čistoće na gradilištu.

Od kandidata se očekuje poznavanje sledećeg:

  • tesarski radovi - oplate
  • ugradnja betona
  • ugradnja armaturnog železa,
  • zidanje

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • SSS građevinskog smera
  • Iskustvo u radu minimum 2 godine
  • Vozačka dozvola B kategorije

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na godinu dana-sa tendencijom na neodređeno vreme
  • Početnu satnicu 7-9 eur zavisno od radnog iskustva
  • Izrada radnih i boravišnih dozvola
  • Smeštaj i prevoz do posla
  • Mogućnost odlaska kući jednom mesečno, obezbeđen kombi prevoz
  • Opremu za rad, bezbednost i zdravlje na radu

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu se javiti na broj

+381600996243 (telefon\ viber\ whatsapp) fiksni +381112683486

ili svoju radnu biografiju/CV mogu poslati na e-mail adresu:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktuelan do popune.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Zidar / Tesar / Armirač / Betonirac (m/ž)   1

Kategorije
  • Ostalo
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 20 dana