2 izvršioca

Mjesto izvršenja: Banja Luka

I Opis radnog mjesta

  • Komercijalista za rad na terenu; prodaja medicinskih sredstava i medicinske opreme

II Opšti uslovi za zaključivanje ugovora ugovora o radu

  • da je državljanin Republike Srpske,
  • da ima navršenih 18 godina života i
  • da ima opštu zdravstvenu sposobnost.

III Posebni uslovi za zaključivanje ugovora ugovora o radu

  • Magistar farmacije, doktor medicine ili inženjer tehnologije
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru,
  • Položen vozački ispit, B kategorija
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima.

IV Potrebna dokumentacija

Uz prijavu na oglas kandidati su dužni priložiti:

  • diplomu odgovarajućeg fakulteta- fotokopija
  • kraća biografija.

V Intervju

  • Svi učesnici oglasa koji ispunjavaju opšte i posebne uslove iz javnog oglasa, biće pozvani na razgovor- intervju.

VI Rok za podnošenje prijava na oglas

  • Rok za podnošenje prijava na oglas je 60 dana od dana objavljivanja.
  • Kandidati su dužni na prijavi navesti kontakt telefon.

Prijave se mogu dostaviti putem e-maila: bromabel@blic.net, info@bromabel.com ili lično na adresu: Branka Popovića 39, Banja Luka.

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

Referent prodaje medicinske opreme i sredstava   1

Kategorije
  • Farmacija
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Fakultet