Lokacija rada: Nemačka

Broj radnih mesta: 10

Opis posla:

  • Održavanje i uvezivanje elektro ormara
  • Provlačenje i spajanje kablova
  • Rad sa data kablovima i vatrodojavnim sistemima
  • Montaža kanalica i drugih elektroinstalacijskih elemenata, cevovod

Uslovi za kandidate:

  • Završena elektrotehnička škola
  • Neophodno iskustvo na istim/sličnim poslovima

Poslodavac nudi:

  • Atraktivnu zaradu sa mogućnošću napredovanja
  • Satnica će biti dogovorena sa svakim kandidatom posebno (ovisno od znanja i iskustva)
  • Ugovor o radu
  • Obezbeđen smeštaj i prevoz
  • Izrada radne i boravišne dozvole
  • Obezbeđena radna odeća + privatan alat

Prijavite se:

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

ili na kontakt telefon za bliže informacije:

viber/whats up +381 61 114 13 60

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije za kandidate koji konkurišu su besplatne!

Gradovi
Njemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Električar (m/ž)   10

Kategorije
  • Elektrotehnika
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 27 dana