Lokacija rada: Slovenija, Idrija

Potrebno 10 kandidata

Opis posla:

  • Rad u domu za starije osobe

Uslovi za kandidate:

  • Srednja škola sa smerom za medicinsku sestru (SSS)
  • Radno iskustvo minimum godinu dana
  • Dokaz o neosuđivanosti ili da niste pod istragom

Poslodavac nudi:

  • Cena rada:
  • Diplomirana medicinska sestra: 1400-1500 EUR
  • Srednja medicinska sestra: 1100-1200 EUR
  • Pomoć od strane poslodavca u pronalasku smeštaja (uz refundaciju od 200 EUR)
  • Ugovor o radu na godinu dana sa tendencijom stalnog zaposlenja
  • Izrada radne i boravišne dozvole
  • Prednost imaju kandidati koji poznaju slovenački jezik; za kandidate bez prethodnog znanja jezika, poslodavac obezbeđuje obuku
  • Poslodavac garantuje usklađenost sa standardima bezbednosti i zdravlja na radu

Prijavite se:

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

ili na kontakt telefon za bliže informacije:

viber/whats up +381 61 114 13 60

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije za kandidate koji konkurišu su besplatne!

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Medicinska sestra u domu starih (m/ž)   10

Kategorije
  • Medicina i zdravstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola
Plata
  • Mesečna 1100 - 1500 EUR

do isteka 27 dana