Mesto rada: Nemačka

Više izvršilaca

Opis posla i uslovi:

  • Organizacija i raspodela električara
  • Radi se na baušteli, industrijske zone
  • Komunikacija sa nemačkim voditeljima radova
  • SSS – elektro struka
  • Aktivno znanje nemačkog jezika
  • Iskusan električar, samostalan u radu
  • Godine su nebitne

Poslodavac nudi:

  • Obezbeđen smeštaj i prevoz
  • Radno vreme 10h, radi se od ponedeljka do subote
  • Jednosoban ili dvosoban smeštaj
  • Satnica 16e
  • Izrada radne i boravišne dozvole preko Hrvatske
  • Ugovor o radu
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Plaćen godišnji odmor, regres
  • Posao na duži vremenski period

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

ljudskiresursi@partners-orka.co.rs ili na

kontakt telefon za bliže informacije:

viber/whats up +381 60 32 999 34

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije za kandidate koji konkurišu su besplatne!

Gradovi
Njemačka - Svi gradovi

Vođa grupe - Električar sa znanjem nemačkog jezika (m/ž)   4

Kategorije
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 5 dana