(Regulatory Affairs and Pharmacovigilance Associate m/f)

Opis poslova:

  • Provođenje i/ili učestvovanje u procedurama koje se tiču regulatornih poslova za lijekove (registracija, obnova, izmjene dozvola, itd.) za koje je Pharmacol International nosilac dozvole
  • Provođenje i/ili učestvovanje u procedurama koje se tiču regulatornih poslova za medicinska sredstva (upis u Registar, obnova, izmjene dozvola, itd.) za koje je Pharmacol International nosilac upisa u Registar
  • Provođenje i/ili učestvovanje u poslovima farmakovigilanse i materiovigilanse za lijekove i medicinska sredstva za koje je Pharmacol International nosilac dozvole/nosilac upisa u Registar
  • Provođenje ostalih poslova koje se tiču redovnog održavanja dozvola za lijekove i medicinska sredstva u skladu sa lokalnim Zakonima

Uslovi:

  • Završen farmaceutski fakultet
  • Radno iskustvo: minimum 2 godine radnog iskustva u farmaceutskoj industriji na istim ili sličnim poslovima
  • Posebne vještine: poznavanje rada u NeeS sistemu, eMedDev aplikaciji, odlično poznavanje Engleskog jezika, odlično vladanje računarom
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije

Vještine i osobine:

  • Odlične organizacijske vještine
  • Izražen osjećaj lične odgovornosti
  • Želja za napredovanjem i rastom zajedno sa kompanijom

Odabranom kandidatu nudimo:

  • Temeljnu i kontinuiranu edukaciju iz područja relevantnih oblasti
  • Rad u dinamičnom, pozitivnom i uspješnom okruženju

Mjesto zaposlenja:

  • Banja Luka

Ukoliko ste se prepoznali u gore traženom profilu i želite razvijati svoju karijeru u poticajnoj i profesionalnoj radnoj okolini pošaljite nam svoju biografiju (CV).

Kandidati svoje aplikacije mogu poslati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Banja Luka

Stručni saradnik za poslove regulative i farmakovigilanse (m/ž)   1

Kategorije
  • Medicina i zdravstvo
  • Farmacija
Obrazovanje
  • Fakultet